EASY - Elektronik Arşivleme - Doküman Yönetimi - Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) - doküman, döküman yönetimi, workflow, elektronik arşiv, archive, ofis büro hizmeti, ECM, Erp entegrasyonu, e-mail arşivleme, e-posta arşiveleme, lotus notes arşiv, lotus uygulamaları, web tabanlı lotus uygulaması, sharepointportal, exchange server
Easy Capturing
EASY CAPTURE, sadece otomatik doküman tarama, otomatik indeksleme, renkli ve siyah beyaz basılı dokümanları arşivlemekle kalmaz; aynı zamanda Word ve Excel gibi ofis dokümanları ve diğer elektronik dokümanlarınızı da arşivlemenizi sağlar.
Genelde şirketler irsaliye, fatura, hatırlatma, sözleşme ve broşür gibi pek çok evrakı basılı kopya olarak alırlar.

EASY CAPTURE yüksek performanslı toplu tarama işlemlerinde, taranan belgeleri mantıksal olarak gruplar ve doküman yığınlarında toplayarak dijital ortama aktarır. Daha sonra, kullanıcı indeks bilgileri ile doküman sayfalarını ilişkilendirerek, daha sonra tekrar erişilebilecekleri arşiv sistemine kaydeder.

İndeksleme işlemi, ihtiyaçlara göre hazırlanan giriş maskeleri ile yapılır. Giriş maskelerinde, seçim listeleri ve geçerlilik kontrolleri sayesinde hatasız veri girişi garantilenmiş olur.

Autoindex fonksiyonu sayesinde veri girişi daha kolay hale gelir: Örneğin gelen faturaların veri girişini yapan kişi sadece tedarikçi adını girer; CAPTURE bunun üzerine tedarik firma numarası, adresi gibi tüm ana verileri veritabanında bulur ve giriş maskesini bu bilgilerle besler.

Kolay çalışma ortamı

EASY CAPTURE, kullanıcının çalışma istasyonunda anlık tarama yapmalarını sağlar. Tüm tarayıcı fonksiyonları, aynı zamanda yeniden taramaya gerek duymadan elektronik görüntü düzeltmesi yapan “Virtual Rescan” gibi ileri teknolojileri destekler.

Faturalardaki verilerin çıkarılması

EASY xTRACT faturaların detaylı olarak çözümlenmesini sağlar. Tanımlanan kurallar sayesinde, fatura üzerindeki tüm veriler otomatik olarak okunur ve veritabanına aktarılır.Yüksek kalite ve renk sıkıştırma.

Günümüzde iş mektupları, prospektüsler ve faturalar gibi alınan maillerin çoğunlu renk elemanları içermektedir. Görüntüler, renk diyagramları, logolar yada renkli metinler – EASY CAPTURE için ek olarak EASY COLOR DOC kullanılarak renkli dokümanların dijital ortama aktarılması ve OCR tanıma için yol açılmış olur. EASY COLOR DOC güncel Wavelet teknolojisi kullanır: LuraDocument ve Lurawave görüntü kalitesini, okunaklılığı ve renkli alanları garanti eden doküman sıkıştırma prosedürleridir – Ve tüm bunları üstün sıkıştırma oranlarında ve kalite düşüklüğü olmadan yaparlar.

EASY IQ Classify (akıllı sınıflandırıcı) hedefe ulaşmanızı sağlar.

Çok sayfalı fakslar, e-mailler, taranmış faturalar, irsaliyeler, prospektüsler ve her yerde görülen çeşitli gündelik evrak hepsi birlikte farklı kaynaklardan bir evrak yığınını temsil eder ve düzenlenmesi gerekmektedir. Çeşitli departmanlar, farklı alıcılar – mailiniz hedefine ne kadar süratli ulaşırsa o kadar hızlı işlenebilir. Dokümanları tanıma ve özellikle bunları iletme EASY IQ Classify’ın amacıdır.

Güvenilir, uyumlu ve etkili bir araç.

EASY CAPTURE’a ek bir modül olarak EASY IQ Classify adından da anlaşılacağı gibi girilen metin ve dokümanları sınıflandırarak bunları önceden tanımlanmış doküman yığınlarına ve mail kutularına göndererek düzenler. Bu işlem sırasında yeni doküman sınıfları hemen tanınarak kayıt edilir, devamlı olarak kapsamlı, ileri akıllı sınıflandırma ve spesifik düzenleme kapsayan bir referans kütüphanesi yapılandırılır – bu, dijital dehadır.

Otomatik doğru adrese iletme.

Tanınan dokümanlar otomatik olarak indekslenir ve EASY LOGISTIC CENTER yada bir iş akışı veya sınıflandırma aracılığı ile ilgili kullanıcıya veya departmana iletilir: Faturalar muhasebeye gider, özgeçmişler personel müdürüne gider ve siparişler sipariş işlemlerine gider. Bu birbirinden bağımsız bölümler içerisinde IQ Classify daha da ilerisinde birbirinden bağımsız kişilere dağıtım yapabilir. Böylece herkes alması gereken dokümanı alır – bu hızlı ve doğru yöntemdir.