EASY - Elektronik Arşivleme - Doküman Yönetimi - Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) - doküman, döküman yönetimi, workflow, elektronik arşiv, archive, ofis büro hizmeti, ECM, Erp entegrasyonu, e-mail arşivleme, e-posta arşiveleme, lotus notes arşiv, lotus uygulamaları, web tabanlı lotus uygulaması, sharepointportal, exchange server
Compliance
Yasalara uygun iş süreçlerinin gereksinimleri gün geçtikçe artmaktadır. Şubeler belirli bir artışla IT-yardımlı birleşmiş muhasebe sistemlerine ihtiyaç duymaktalar.
Avrupa ve Amerika'da elektronik hesap denetimi bir gerçek halini almıştır.

EASY ENTERPRISE, kullanıcıya birçok uluslararası vergi gerekliliklerini yerine getiren ve kullanıcıyı bu yönde tatmin eden güçlü çözümler sunar.

Küreselleşme çağı ve dünya çapında rekabet, çeşitli gereksinimleri yerine getiren ve her türlü dokümanın uzun süreli, değiştirilmeden arşivlenmesinde ulusal ve uluslararası gereksinimleri karşılayan DMS çözümleri gerektirmektedir.

Standart ERP, posta ve portal sistemleri kadar, çeşitli istemci, sunucu ve iş akış çözümleri EASY ürün takımının bir parçasıdır. Buna ek olarak, yüzlerce uluslararası yazılım evi, ürünlerini EASY ENTERPRISE arabirimi ile entegre ederek arşiv çözümlerini genişletmektedir.