Exchange Archive

Microsoft Exchange için e-mail arşivleme yönetimi
Yüksek performans, güvenlik, düşük maliyet!
Posta kutusu ve sunucu yükünü azaltın
E-postalarınızı arşivleyerek, Kurumsal içerik sisteminize dahil edin!
Yasal gereksinimlere uyumlu, revizyon kontrollü.
Linkler sayesinde düşük kapasitede disk kullanımı!

Sistem yöneticisinin belirlediği kurallara dayanarak, arşivlenmiş e-mailler ya orijinal dosyadan silinir ya da orijinalleri değişmeden kalır; veya orijinal versiyonu Exchange yerine arşivde saklanır; sadece orjinal e-maili refere eden link exchange üzerinde tutulur. Referans linkler ile arşivlenmiş e-maillere ulaşılır. Orijinal e-mailin Exchange üzerinden kaldırılması, veritabanı boyutunda azalma ve performansta artış sağlar.

Mail iletişimine yeşil ışık.

EASY xBASE, e-mailerin aranmasında zaman kaybı olmadan, süratli, ve kolay erişimi sağlamaktadır. Artık mailbox boyutlarında daha fazla kısıtlamalar, aşırı yüklenmiş e-mail sunucularından kaynaklanan performans problemleri ortadan kalkacak; yerini, yüksek performanslı e-mail sistemine, revizyon muaf olarak uzun süreli arşivlemeye bırakacaktır.

Sistem yöneticisinin belirlediği kurallara dayanarak, arşivlenmiş e-mailler ya orijinal dosyadan silinir ya da orijinalleri değişmeden kalır; veya orijinal versiyonu Exchange yerine arşivde saklanır; sadece orjinal e-maili refere eden link exchange üzerinde tutulur. Referans linkler ile arşivlenmiş e-maillere ulaşılır. Orijinal e-mailin Exchange üzerinden kaldırılması, veritabanı boyutunda azalma ve performansta artış sağlar.

Kural-tabanlı arşivlemesiyle EASY xBASE,Microsoft Exchange organizasyon ve yönetimi için yeni standartlar oluşturmaktadır. Sunucu servisi olarak çalışmakta olan EASY xBASE, Exchange sunucusu veritabanını arka planda izlemekte ve önceden tanımlanmış kriterler ile karşılaşır karşılaşmaz arşivleme işlemini başlatmaktadır. Veri, Exchange sunucusundan direkt olarak EASY xBASE veri tabanına transfer edilmekte ve revizyon muaf olarak arşivlenmektedir.

Otomatik e-mail arşivleme
EASY, Kural-tabanlı arşivlemesiyle, Microsoft Exchange organizasyon ve yönetimi için yeni standartlar sunar.

EASY xBASE, sunucu servisi olarak çalışır. Exchange sunucusu veritabanını arka planda izler ve önceden tanımlanmış olan kriterler ile karşılaşır karşılaşmaz arşivleme işlemini başlatır. Arşivlenecek veri, Exchange sunucusundan direkt olarak EASY xBASE veri tabanına transfer edilir ve revizyon kontrollü olarak arşivlenir. EASY xBASE' in kurulum işlemi, hiç bir client kurulumuna gerek kalmadan, tamamıyla sunucu üzerinden gerçekleştirilir. Bu sadece xBase'in rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden birisidir.

Sunucu veritabanı boyutunda 90% azalma

EASY xBASE ile e-mail arşivlemek, Exchange sunucusunun veritabanı boyutunda 90%’ın üzerinde azalma sağlar.

İlave olarak, güçlü, gelişmiş arama kapasitesi, sadece konu satırı, gönderici, gönderi tarihi gibi e-mail niteliklerinde değil, aynı zamanda arşivlenmiş dokümanın ekindeki dosya içeriğini de kapsar.

Tüm bu fonksiyonlara, kullanıcının normal Microsoft Outlook arabiriminden direkt olarak erişilebilir.

Exchange Sistem Yönetimi maliyetlerinde azalma

“ArchiveSplit” uygulaması, yöneticilere başlangıçta oluşturulan arşivlerin yapısını değiştirme imkanı sunar.

EASY xBASE arşivi tamamen bağımsız olarak çalışmaktadır: Bir e-mail Public Folder veya başka bir klasöre bir kez taşındığında, o klasör için ilgili referanslar ve arşiv yapısı otomatik olarak oluşturulur.

EASY xBASE, otomatik olarak yeni depolama yerini tanımlar ve gelecekteki arama/erişim için hafızada tutar.

Linkler sayesinde düşük oranda memory kullanımı!

Sistem yöneticisinin belirlediği kurallara dayanarak, arşivlenmiş e-mailler ya orijinal dosyadan silinir ya da orijinalleri değişmeden kalır.

Orijinal versiyon Exchange yerine arşivde saklanır; sadece orjinal e-maili refere eden link exchange üzerinde tutulur.

Referans linkler sayesinde arşivlenmiş e-maillere ulaşılır. Orijinal e-mailin Exchange üzerinden kaldırılması, veritabanı boyutunda azalma ve performansta artış sağlar.

Mobil Kullanım

Aynı zamanda EASY xBASE, Outlook Web erişimiyle de entegre olmaktadır. Arşivdeki e-maillere kaynak üzerinden direkt erişime ek olarak, mesaj metninde ve ekli dokümanlarda (full text search) tam metin arama özelliğini sağlar.

Dolayısıyla aynı özellikler web üzerinden erişim yapan kullanıcılar için de sağlanmış olmaktadır.

Mail iletişimine yeşil ışık.

EASY xBASE, e-mailerin aranmasında zaman kaybı olmadan, süratli, ve kolay erişim sağlar.

Böylece mailbox boyutlarında daha fazla kısıtlamalar, aşırı yüklenmiş e-mail sunucularından kaynaklanan performans problemleri ortadan kalkar; yerini, yüksek performanslı e-mail sistemine, revizyon kontrollü olarak uzun süreli arşivlemeye bırakır.