EASY - Elektronik Arşivleme - Doküman Yönetimi - Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) - doküman, döküman yönetimi, workflow, elektronik arşiv, archive, ofis büro hizmeti, ECM, Erp entegrasyonu, e-mail arşivleme, e-posta arşiveleme, lotus notes arşiv, lotus uygulamaları, web tabanlı lotus uygulaması, sharepointportal, exchange server
Microsoft Solutions
Microsoft uygulamaları ile mükemmel uyumluluk. Microsoft Office uygulamaları birçok kurumda kullanılmaktadır. EASY SOFTWARE 'in doküman yönetimi ve arşivleme çözümleri bu gerçeği dikkate almıştır.


EASY, Microsoft Word dokümanlarını, e-postalarını, Excel ve PowerPoint dosyalarını arşivlemekle beraber, diğer Microsoft Office ve sunucu uygulamalarının arşivlenmesini de gerçekleştirir.

Tüm Microsoft dosyalarında sorunsuz arşivleme
Microsoft Office arayüzünden arşivleme
Microsoft sunucuları ile tam entegrasyon


Geleneksel MS Office uygulamalarıyla çalışma.

Microsoft Office, bilgi işlemek için tasarlanmış en yaygın yazılımdır. Çünkü proje yönetimi ve süreç görüntülemesi için özel uygulamalar, metin işleme, tablo hesaplamaları ve sunumları için geleneksel standart yazılımlara ek olarak web tasarımı uygulamaları sunmaktadır.

Başlangıçtan beri EASY SOFTWARE, özellikle Microsoft alanında güvenli ve kollektif bilgi akışı için önemli araçlar sağlayan arşivleme ve doküman yönetimi çözümlerine önem vermektedir.

Bu yüzden, EASY kullanıcıları MS Office uygulamalarından çıkmadan; arşivleme, arşivlere erişme ve revizyon kontrollü olarak arşivleme özelliklerini rahatlıkla kullanırlar.

Microsoft sunucuları ile uyumluluk.

EASY ve Microsoft'un yakın stratejik ortaklığı, EASY'nin SQL, Windows ve Exchange gibi teknolojik platformlar için uyumluluğunu garantiler.

EASY xSHARE modülü Microsoft SharePoint Portal sunucusu ile arşiv bütünleştirmesinde sunulan güçlü bir çözümdür.