EASY - Elektronik Arşivleme - Doküman Yönetimi - Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) - doküman, döküman yönetimi, workflow, elektronik arşiv, archive, ofis büro hizmeti, ECM, Erp entegrasyonu, e-mail arşivleme, e-posta arşiveleme, lotus notes arşiv, lotus uygulamaları, web tabanlı lotus uygulaması, sharepointportal, exchange server
Retrieval
Web Client veya Rich Client uygulamaları ile arşiv sistemlerine erişim yapılabileceği gibi, EASY ayrıca, Internet erişimi veya yaygın olarak kullanılan uygulamalardan arşive erişimi desteklemektedir.
Bunun için EASY; SAP, SAP Enterprise Portal, Mcirosoft Dynamics NAV, Lotus Notes, SharePoint, Office 2007 sunucusu ve diğer kurulu starndart sistemlerde arama/erişim ve gösterme için standart modüller sağlar.

Kullanıcılar o anki arayüzleri kullanmaya devam ettiğinden; eğitim, uygulama ve uyarlama süreleri kısalarak masraflar en aza indirilir.

Birkaç saniyede bilgiye erişim.

EASY yazılımları aradığınız her dosyayı bulmanızı size garanti eder. Kolay, güçlü arama ve erişim özellikleri; kağıttan tepelerle uğraşmanızı veya sınırlı kapasiteli yerel disklerde arama yapmanızı ortadan kaldırır. Gelişmiş ve daha verimli bilgi akışı asıl işlerinize yoğunlaşmanızı, doğru kararlar almanızı ve değişen piyasa şartlarına zamanında cevap verebilmenizi sağlar.

Veritabanları arasında arama- Doğru sonuçlar.

Full-text search, "Alan bazında arama", "Ortak arama" veya daha önce belirlediğiniz bir arama maskesi kullanarak, EASY ENTERPRISE.x, her zaman aradığınız dokümanın doğru versiyonuna ulaşmanızı sağlar. Veri trafiğini en aza indirerek, verileri olabilecek en hızlı yoldan size ulaştırır. Yeni depolama tasarımıyla, EASY ENTERPRISE.x, SQL ve full-text arama ve veritabanının avantajlarını birleştirir. Her sorgu ideal veritabanına transfer edilir ve arama sonuçları tek bir ortak listede birleştirilir.